Αγαπητοί γονείς,
τη Παρασκευή 28 Σεπτεμβρίου και ώρα 19:00 μ.μ., θα επαναληφθεί η γενική συνέλευση της προηγούμενης Δευτέρας με θέμα: "ασφάλεια των μαθητών και ο ρόλος του συλλόγου".
Σας περιμένουμε όλους.
Με εκτίμηση,

Αγαπητοί γονείς,

το Δ.Σ. του συλλόγου γονέων & κηδεμόνων του σχολείου μας εύχεται τόσο σε εσάς όσο και στα παιδιά σας καλή σχολική χρονιά.
Επίσης θέλουμε να καλωσορίσουμε όσους από εσάς πέρασαν για πρώτη φορά το κατώφλι του σχολείου μας.
Ο ρόλος όλων μας είναι να βρισκόμαστε στο πλάι των παιδιών μας και να φροντίζουμε για τη λύση των προβλημάτων που τους απασχολούν μέσα στη σχολική κοινότητα.
Γι΄αυτό, τη Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου, στις 19:00 μ.μ., θα πραγματοποιηθεί γενική συνέλευση του συλλόγου, στο χώρο του σχολείου.
Σας περιμένουμε όλους γιατί η παρουσία σας είναι σημαντική και κυρίως απαραίτητη.
Σας ευχαριστούμε πολύ,

Σας ευχαριστούμε πολύ,