Αγαπητοί γονείς,
το Δ.Σ. του συλλόγου γονέων & κηδεμόνων, σας καλεί στην εκλογοαπολογιστική γενική συνέλευση, λόγω της λήξης της θητείας του, την Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2012, στις 19:00 μ.μ.

Στην γενική συνέλευση θα ξεκινήσουν και οι διεργασίες για την ανάδειξη των οργάνων του συλλόγου, όπως:

• Νέο Δ.Σ.
  • Αντιπρόσωποι στην Ένωση Γονέων Περιστερίου
  • Εκπρόσωπο στην Σχολική κοινότητα
  • Εξελεγκτική επιτροπή

Σε περίπτωση που δεν θα υπάρξει απαρτία στην γενική συνέλευση, η συνέλευση θα αναβληθεί για την επόμενη Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου, στις 19:00 μ.μ.
Οι εκλογές του συλλόγου γονέων & κηδεμόνων θα πραγματοποιηθούν την ημέρα της επίδοσης των βαθμών του Α΄ τριμήνου, τον Δεκέμβριο.

Τι μπορείτε να κάνετε με την παρουσία σας

• Να εγγραφείτε τώρα μέλος στο Σύλλογο Γονέων του Σχολείου μας.
  • Να δηλώσετε υποψηφιότητα για τα όργανα του Συλλόγου μας.
  • Να συμμετέχετε ενεργά τουλάχιστον μία φορά το χρόνο στην Τακτική Συνέλευση και στις δραστηριότητες του Συλλόγου.
  • Να επικοινωνείτε για οποιοδήποτε θέμα σας απασχολεί με το Σύλλογο Γονέων για αποτελεσματικότερη λύση.
  • Να δώσετε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση (e-mail) στο Σύλλογο για να έχετε άμεση ενημέρωση.
  • Να ενημερώνεστε από το blog του συλλόγου www.syllogos-9ou-gymnasiou.blogspot.com

Με εκτίμηση,

ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ