ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Στατιστικά Επισκέψεων

ΣΧΟΛΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ 9ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή, 27 Ιανουάριος 2013 20:36

Αγαπητοί γονείς και μαθητές, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κάθε Δευτέρα 16:00 - 18:00μ.μ. το σχολείο μας εκπέμπει διαδικτυακά μέσω του Ευρωπαϊκού Σχολικού Ραδιοφώνου. Για να συντονιστείτε πληκτρολογείστε στο Google: European School Radio ή μεταβείτε απευθείας στη διεύθυνση : http://blogs.sch.gr/esrblog/ και πατήστε αριστερά On Air.

Χρειαζόμαστε επίσης την βοήθειά σας και την ψήφο σας για ένα διαγωνισμό που συμμετέχει το σχολείο μας μέσω του σχολικού διαδικτυακού ραδιοφώνου. Για να μας ψηφίσετε πληκτρολογείστε στο Google: ραδιοφωνικά βραβεία Ελλάδας - Κύπρου ή μεταβείτε απευθείας στην διεύθυνση: radioawards.gr/el/awards/item/todikomaskarvouno

Τέλος, όποιος έχει κάποια ιδέα που θα ήθελε να παρουσιαστεί στο ραδιόφωνο του σχολείου (κάποιο εκπαιδευτικό, λαογραφικό, κοινωνικό κ.λ.π. θέμα) να επικοινωνήσει με τον Δ/ντή του σχολείου.

Ευχαριστούμε!

Από την Δ/νση του σχολείου και την μαθητική ομάδα διαδικτυακού ραδιοφώνου.

Τελευταία Ενημέρωση στις Κυριακή, 27 Ιανουάριος 2013 20:58